"
Usługi
ZAMÓW ONLINE

Kompleksowa obsługa remontu, czyli ile kosztuje święty spokój?

nadzór remontu, budowa, koszt nadzoru
Data publikacji: 2020-12-30

Dlaczego warto?

Po pierwsze CZAS 

Znalezienie profesjonalnej ekipy remontowej, której powierzy się tak ważne miejsce jak swój dom/mieszkanie to niełatwe wyzwanie. A grono fachowców których trzeba znaleźć jest nie małe: malarze, glazurnicy, parkieciarze, tapeciarze, stolarze, hydraulicy, elektrycy i wielu innych. Z pomocą przyjdą profesjonalne firmy nadzorujące mające sprawdzone kontakty i współpracujące z zaufanymi wykonawcami którzy wiedzą, jak sprostać zadaniu.

• Drugim czasochłonnym procesem jest aranżacja wnętrz i dobór odpowiednich materiałów i wyposażenia. Jeżeli zależy ci na wyjątkowym, oryginalnym a jednocześnie wyrażającym Twoją osobę wnętrzu to aranżacja i materiały wykończeniowe muszą być dobrane z niezwykłą starannością. A uwierzcie nam spraw z tym związanych jest ogromnie dużo. Dzięki kompleksowej obsłudze remontu nie będziecie musieli się martwić o funkcjonalność mieszkania, unikalność wnętrz, czy o głupią brakującą puszkę farby, porysowany blat kuchenny lub nieszczelną baterię umywalkową.

Kompleksowa obsługa remontu może również obejmować zamówienia i transporty. Worki z klejem, płytki, puszki z farbą, panele, tapety, kostki i osprzęt elektryczny, baterie, umywalki, czy zabudowa kuchenna. Wszystko to trzeba zamówić lub odebrać o przewidzianym czasie i budżecie. A jak to połączyć jeszcze z pracą i innymi obowiązkami? Kompleksowa obsługa to jedyne rozwiązanie, które pozwoli Ci w spokoju przetrwać ten szalony czas.

Po drugie JAKOŚĆ

• Nigdy nie zdarzyło się nam, aby odbierając mieszkanie od dewelopera nie znaleźć ani jednej usterki i wady. Dzięki kompleksowej obsłudze inwestycji znajdziesz wszystkie wady i usterki budowlane, a także wynegocjujesz z deweloperem ich usunięcie jeszcze przed rozpoczęciem prac wykończeniowych.

• Spotkałeś się może z zabawną historią o błędach wykonawczych, a może widziałeś memy w Internecie ze schodami donikąd? Czasem można się naprawdę zdziwić zatrudniając „Pana Majstra”. Profesjonalna obsługa pozwoli Ci uniknąć tych błędów i być w pełni zadowolonym z Twojego nowego mieszkania.

Po trzecie KOSZTY

• Każdy by chciał się z nimi nie liczyć, ale niestety budżet jest ograniczony i dlatego trzeba go dobrze zaplanować. Na jakie gadżety można sobie pozwolić oraz na czym można zaoszczędzić – to właśnie tę wiedzę i porady dostajesz w Kompleksowym pakiecie obsługi.  

• Dodatkowo profesjonalne firmy koordynacyjne współpracując z zaufanymi hurtowniami, dostawcami czy wykonawcami wynegocjują dla Ciebie lepsze ceny materiałów i usług nawet o 10%.

Ile kosztuje święty spokój? Podstawowe pakiety kompleksowej obsługi zaczynają się już od 1300 zł, porównując to do kosztu mieszkania, czy jego wykończenia sam zdecyduj czy się opłaca. Wystarczy przeliczyć, ile kosztuje nasz dzień pracy, aby zdać sobie sprawę, jak wiele zyskujemy dzięki wsparciu profesjonalnej firmy koordynacyjnej, nie zapominając o tak ważnych sprawach, jak święty spokój i dobry sen, które są bezcenne.

Co w przypadku, gdy nasz remont bez zapewnionego nadzoru pójdzie w złym kierunku, albo wykonawca porzuci niedokończone pracę?  Pomocna będzie wtedy OPINIA TECHNICZNA PRAC REMONTOWYCH.

Przydatne linki:


MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ